Hotel w okolicy Warszawy

Hotel STREFA to hotel w okolicy Warszawy, w którym komfort spotyka się z doskonałą lokalizacją. Obiekt jest położony na obrzeżach stolicy i zapewnia wygodny nocleg, szczególnie dla osób podróżujących służbowo. Możesz zatrzymać się tutaj na chwilę albo na dłuższy pobyt, bo oferujemy także wynajem długoterminowy.

Hotel w okolicach Warszawy – Twoje miejsce odpoczynku

Bez względu na to, czy interesują Cię tanie noclegi w okolicach Warszawy (na jedną noc), czy też planujesz dłuższy pobyt, w naszym hotelu znajdziesz wygodne kwatery skrojone na miarę. Nasi goście mogą wybierać spośród różnych opcji zakwaterowania. Wszystkie nasze pokoje są przytulne, przestronne i wyposażone w niezbędne udogodnienia, co gwarantuje komfortowy pobyt.

Noclegi w okolicach Warszawy – Twój dom z dala od domu

Hotel STREFA dba o przyjazną atmosferę, dzięki czemu poczujesz się u nas jak w domu. Gościom udostępniamy lodówkę, kuchenkę i czajnik, a także zapewniamy dostęp do Wifi. Mamy także też prywatny parking, a niedaleko obiektu znajduje się sklep, restauracja i stacja benzynowa. Nie mamy sztywnego cennika i każdą ofertę elastycznie dopasowujemy do konkretnej sytuacji. A nasz personel dba o autentyczną, polską gościnność. Obsługa mówi także w języku ukraińskim, więc zapraszamy również gości z zagranicy.

Nocleg w okolicach Warszawy – stolica na wyciągnięcie ręki

Hotel Ożarów Mazowiecki wyróżnia doskonała lokalizacja, więc z łatwością dotrzesz do stolicy dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym. Obiekt leży na przedmieściach Warszawy w Jawczycach koło Ożarowa Mazowieckiego, w bliskim sąsiedztwie węzła Konotopa (zjazd z tras A2 i S8). Dojazd do centrum nie powinien powodować trudności, dzięki czemu szybko znajdziesz się na miejscu (np. na spotkaniu biznesowym lub w sprawie nowej pracy).

Hotel w okolicy Warszawy – sprawdź wszystkie popularne lokalizacje

Jeśli planujesz wizytę na Mazowszu i szukasz pokoju do wynajęcia w okolicach Warszawy, to mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Spójrz!

Jeżeli interesują Cię pokoje do wynajęcia w Ożarowie Mazowieckim lub w innej lokalizacji blisko Warszawy, zapraszamy do kontaktu.

Translate »